Nowe mieszkania Leszczynki 175

Najem krótko i długo terminowy mieszkań w Gdyni

Zamieszkaj w Gdyni

Komfortowe mieszkania z parkingiem

Nowe mieszkania Leszczynki 175

Krótko i długoterminowy wynajem mieszkań w Gdyni

Zamieszkaj w Gdyni

Komfortowe mieszkania z miejscem parkingowym

Oferujemy wynajem dobowy oraz długotermonowy mieszkań w Gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Do wyboru maja Państwo cztery konfortowe, w pełni urzadzone mieszkania. Do każdego z nich przydzielone jest miejsce parkingowe.

wybierz dla siebie

Nasze Mieszkania

Mieszkanie 1

Leszczynki 175

Mieszkanie 2

Leszczynki 175

Mieszkanie 3

Leszczynki 175

Mieszkanie 4

Leszczynki 175

Gdynia to miasto położone nad Morzem Bałtyckim, znanym przede wszystkim z portu morskiego oraz festiwalu muzycznego "Open'er". To także popularne miejsce turystyczne, oferujące piękne plaże, wspaniałe klify, a także liczne atrakcje kulturalne i rozrywkowe.

Wypocznij nad polskim morzem

Lokalizacja

5km od centrum Gdyni

Dzielnica Leszczynki jest znana z pięknych terenów zielonych, wśród których można odnaleźć liczne parki, lasy i tereny rekreacyjne. Jednym z najbardziej popularnych miejsc w okolicy jest Trójmiejski Park Krajobrazowy, który oferuje malownicze widoki na Zatokę Gdańską oraz przepiękne trasy spacerowe i rowerowe.

Dlaczego nasze mieszkania?

Dobrze skomunikowane.

Mieszkania na wynajem na Leszczynkach to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury, ale nie chcą rezygnować z dogodnego dostępu do atrakcji miejskich. Dzielnica ta jest doskonale skomunikowana z centrum Gdyni oraz innymi ważnymi punktami w Trójmieście. Bliskość przystanków autobusowych i stacji kolejki miejskiej zapewniają łatwy i szybki dostęp do innych części miasta oraz sąsiednich miejscowości.

^

szybki wyjazd na obwodnicę

^

sklep spożywczy w okolicy

^

miejsce parkingowe

^

zniżki dla stałych klientów

blisko centrum

Szukasz noclegu w ścisłym centrum Gdyni? Zobacz ofertę naszych apartamentów mieszczących się 5 min od miejskiej plaży i bulwaru!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj mieszkanie

wakacjewgdyni.com.pl